O Nas - Fizjostea Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii

Przejdź do treści
FIZJOSTEO
Fizjosteo oferuje pełny zakres leczenia pacjentów w każdym wieku i płci: diagnostyka, terapia, rehabilitacja, zabiegi.

Kontakt   

FIZJOSTEO TWOJA PLACÓWKA MEDYCZNA


Forma naszej placówki i nowoczesny sprzęt pozwala nam rozwiązywać najbardziej złożone problemy bólowe, w tym te których leczenie nie jest podejmowane w innych placówkach. Podczas badania trudnych przypadków nasze centrum może zlecić badania innych specjalistów: terapeutów, onkologów, endokrynologów, psychoterapeutów, ginekologów, chirurgów.

Recepcja jest prowadzona przez wyszkolony personel z leczeniem zajmuje się zespół specjalistów, stosujących w praktyce najwyższe europejskie standardy medyczne. Możesz zarejestrować się u specjalisty o dowolnej specjalizacji: rehabilitanta, fizjoterapeuty, osteopaty i ortopedy. Nasi lekarze regularnie uczestniczą, jako przedstawiciele i eksperci na największych forach medycznych w kraju, oraz zachodnich kursach specjalistycznych.

PERSONEL

Dla każdego pacjenta nasi lekarze opracowują zindywidualizowany program terapii, który pozwala szybko wrócić do aktywnego trybu życia i stabilnego stanu organizmu. Może obejmować osteopatie, fizjoterapie, zabiegi rehabilitacji oraz konsulatcie z ortopedą.

DOŚWIADCZENIE

Zespół Fizjosteo składa się z wyszkolonego i wysoce profesjonalnego personelu. Personel pielęgniarski posiada niezbędne certyfikaty i może pracować na złożonym sprzęcie medycznym. Możesz zapoznać się z kompetencjami zawodowymi, doświadczeniem zawodowym i certyfikatami na osobistych stronach naszych specjalistów.

MISJA FIZJOSTEO


Konsultacja lekarza specjalisty obejmuje pełne badanie i jeśli to konieczne, dodatkowe badania zlecone. Fizjosteo działa od 8 do 18 w dni powszednie, oraz do 15 w każda sobotę. Dzięki nowoczesnemu zaawansowanemu systemowi informatycznemu wyniki twoich badani są odpowiedni i bezpiecznie przechowywane. W ośrodku możemy wykonać badanie ultrasonograficzne, radiografie i rezonans magnetyczny można również wykonać w współpracującej z nami klinice.

Naszą misją jest zapewnienie pacjentom najlepszej pomocy rehabilitacyjnej z wykorzystaniem zaawansowanych terapii medycznych i programów rehabilitacyjnych. Kierujemy się zasadą - nic nie jest dla nas niemożliwe - podejmujemy się najtrudniejszych przypadków, walczymy o każdy nowy pozytywny aspekt w powrocie do zdrowia. Proszę pamiętać, że odpowiednio wczesna i kompleksowa rehabilitacja skutecznie zwraca utracone funkcje i radość życia.
Sebastian Maruta
Rehabilitant

Wiktor Bross
Traumatolog

Ryszard Grab
Osteopata
Wróć do spisu treści